تبلیغات
وب طرفداران امیر محمد - عموپورنگ برنامه ی بچه ها را دوست دارد
به گزارش خبرگزاری پانا، داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) در مراسم طرح ملی آموزش حافظان محیط زیست که روز 5 شنبه در مدرسه راهنمایی حضرت زینب (س)چناران برگزار شد حضور یافت.

داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) در مصاحبه با خبرنگار پانا از حضور در بین دانش آموزان چنارانی احساس خرسندی کرد و در مورد کارهایش گفت: سال 1377 کارم در عرصه مجری گری را شروع کردم و قبل از آن نیز در رادیو در برنامه عصر جمعه با بچه ها را بازی و گزارشگری می کردم.

وی با بیان اینکه با وجود پیشنهادهای زیادی که برای ورود به عرصه بازیگری سینما و تلویزیون داشته ولی تا کنون پاسخی نداده است، گفت: عاشق اجرای برنامه برای کودکان هستم.


عمو پورنگ در مورد همکار دانش آموزش امیر محمد گفت: او نیز با تست دادن وارد برنامه تلویزیونی من شده و از جانب کسی یا جایی توصیه ای نشده است و شروع امتحانات وی دلیل عدم حضور امیر محمد در چناران است.

داریوش فرضیایی بیان کرد: رابطه من با امیر محمد مانند یک برادر یا برادرزاده است که بسیار دوستش دارم و در هفته دو یا سه بار با او در تماس هستم.

عمو پورنگ در انتها توصیه کرد که بچه ها قبل از هرکاری به درس و تحصیل خویش توجه کنند.تاریخ : شنبه 11 خرداد 1392 | 06:51 ب.ظ | نویسنده : maral | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.